Podaruj sobie czas…

Witamy w MOKOTOWSKA SPA

W samym centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 48 znajduje się urokliwe, przytulne, a jednocześnie nowoczesne miejsce MOKOTOWSKA SPA, w którym główną rolę odgrywają:

czas i spersonalizowane podejście do każdego klienta, w oparciu o zaawansowaną kosmetykę.

Szanujemy fakt, że nasi klienci każdego dnia mierzą się z trudami tętniącego życiem wielkiego miasta. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym od samego początku skupiamy się na czasie, jaki klienci mogą przeznaczyć na wizytę w naszym salonie oraz na maksymalnej skuteczności programów zabiegowych.
Nasza filozofia opiera się na twierdzeniu, że każdego dnia skóra może mieć inne potrzeby, na które należy właściwie reagować. Wierzymy, że spersonalizowana pielęgnacja wykonywana przy użyciu wysokiej klasy dermokosmetyków działa jak lekarstwo i w szybkim czasie pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Programy pielęgnacyjne przygotowujemy w oparciu o wnikliwą analizę skóry i wywiad kosmetyczny. Określamy czas i zakres zabiegu oraz sugerujemy ilość spotkań w serii. Opieramy się na koncepcji MULTITERAPII, która polega na tworzeniu kompozycji zabiegowych wynikających z faktycznych potrzeb skóry.

Multiterapia nie jest tylko prostym schematem, a przemyślaną kuracją, precyzyjnie skomponowaną i dobraną do indywidualnych potrzeb każdej skóry. Nasi specjaliści dzięki swojej niezwykłej wiedzy i umiejętnościom dopasowują poszczególne linie zabiegowe na kolejnych etapach współpracy z klientem. Reakcje skóry po każdym zabiegu decydują, jakie składniki aktywne należy wprowadzić podczas kolejnego zabiegu, aby uzyskać spektakularne rezultaty na pograniczu dermatologii i medycyny estetycznej.

W MOKOTOWSKA SPA wiemy, że oprócz spektakularnych efektów, klient oczekuje także relaksu, wyciszenia i odprężenia. Dlatego stworzyliśmy piękne miejsce, w którym serdeczna atmosfera i cudowne dłonie terapeutów czynią cuda.

W MOKOTOWSKA SPA znajduje się także strefa sprzedaży i testowania produktów oraz przestrzeń do organizacji wszelkiego rodzaju eventów okolicznościowych.

Organizujemy konferencje i śniadania prasowe, warsztaty pielęgnacyjne, spotkania firmowe, eventy okolicznościowe, wieczory panieńskie.